Rapla Metall OÜ on erakapitalil põhinev Eesti ettevõte, mis alustas oma tegevust 2010 aastal. Meie põhitegevuseks on soojusseadmete tootmine, müük, paigaldus ja metallitööd.

Uuteks arendavateks tootmissuundadeks on biokütustele mõeldud tahkekütte põletite, kütusepunkrite ja hüdrauliliste pakendipresside tootmine.

Tootevalikusse kuuluvad: teraskatlad, akumulatsiooni mahutid, veeboilerid, tahkekütuse põletid Bioburner, kütusepunkrid ja jäätmekäitluspressid.

Kvaliteetne toode tagatakse kaasaegsete tehnoloogiate kasutamisega tootmises ja töötajate pikaajalise profesionaalsusega.

Rapla Metalli OÜ tootmine on hetkel koondatud ühte tootmishoonesse ja uute suundade efektiivseks töösse rakendamiseks ootab järge teine renoveeritav tootmishoone.

Metallitöödest teostame metalli lõikamist, stantsimist, painutamist, keevitamist, puurimist ning metallkonstruktsioone valmistame vastavalt tellija joonistele.

Rapla Metall OÜ pakub järgmisi teenuseid:

Santehnilised montaažtööd - keskküttesüsteemide paigaldus, katlamajade sisseseade montaažtööd, vee- ja kanalisatsioonitööd elamutes ja tootmishoonetes.

Ehituslikud metallkonstruktsioonid - metallkonstruktsioonide valmistamine ja paigaldus tellija soovil, lehtmetalli ja torude painutamine, metallide plasmalõikus ja keevitustööd, detailide valmistamine ja montaažtööd.

Elektriinstallatsioonitööd - elektripaigaldised elamutes, tootmishoonetes ja farmides, mõõdistamise korraldamine.

Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda küttesüsteemide täiuslikku lahendust, katel, mahuti, põleti, kütusepunker ning sanitaartehniline paigaldus - kõik ühest kohast!

Kõigile meie toodetud ja paigaldatud seadmetele anname firmapoolse garantii 2 aastat.